Studio

Shitet nga: Afrim 01 Maj 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Studio eshte ne gjendje te mire......
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim