magntat rapbull, traveller zvyshnika dhe pajaqall

Shitet nga: alb 24 Jan 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
magnat rapbull classic 360 4x140 mosfet tecnology
magnat traveller 3200 3-way triaxialsystem 200mm 8inch 180w
pajaqalla siq shihet eshte e perdorur por plotsisht funksionale dhe ne gjendje te rregullt, dhe zvyshniket jane te ri jane perfekt te pershtatshem per njeri tjetrin i kam pru personalisht nga gjermania. kush eshte i interesuar per muzik te kualitetit te larte dhe te dij me shum te kontaktoj ne tel
Viber whatsapp I pa disponushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim