shes perforcues Kenwood

Shitet nga: trimi 31 Dhj 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes perforcues Kenwood kac - 8105d eshte ne gjendje te rregullt eshte teper e fuqishme mono block 1000w 500w rms 2ohm 300w rms 4ohm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim