Blej Mercedes E220&C220 oseTouran1.9 Lexo komplet

Shitet nga: Agon 31 Jan 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Blej Mercedes E220 C220 ose Touran 1.9TDI
Vetura duhet te kete ngjyre te BARDHE.
Viti 2005-2007 (Euro4)
Perparsi kane veturat Manuale dhe ato me kuke per terheqje

Ofertat dergoni ne Viber +38649888745
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim