Maqine per rroje dhe qethje . ORIGJINALE GRUNDIG

Shitet nga: Agon 05 Sht 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shitet maqina per rroje dhe qethje e firmes Grundig .
Eshte origjinale Made in Germany ne pakete e pa hapur . Mbushet me rryme . Vjen me te gjitha pajisjet qe jane ne foto . Eshte ble en Zvicerr per 119.90 franga . Tash ka qmim shume te volitshem
E pershtatshme edhe per frizera
049 888 745 ( viber + whatsapp)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim