Projektor I ri

Shitet nga: behar 13 Pri 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   350 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shitet Projektor Acer DLP Video Projector PX112. Lidhja me SVGA, 2700 Lumen dhe Raport Kontrasti 12000:1
Projektori eshte Ky Qe shihet ne foto pa perdor.
Qmimi 330 euro
Boj ndrrim me naj sen qe um kovenon.
Psh skuter
Tel.+37744690769
049797996
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim