Radio&kasetofon AIWA 3 CD

Shitet nga: Agim 12 Sht 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shitet radio&kasetofon dhe 3CDpalyer AIWA, eshte firma Japoneze ne gjendje shume te mire.(detajet apo specifikacionin e keni ne foto)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim