Rme 800

Shitet nga: Rme 800 24 Jan 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Audio card , eshte shume pak e perdorur dhe mund te thuhet qe eshte audio card me e mira ne treg dhe me stabilja. Inqizon deri 192 kHz 24 bit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim