Sony V55 Headphones

Shitet nga: Florin 12 Tet 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Ndegjuse te pershtatshme per te gjitha paisjet tuaja, jane shum kualitative si dhe origjinale.

Jane te shum te pershtatshme edhe per DJ.

Ndegjuset me kan ardh me daten 11.10.2015 jane te reja te pa perdorura.

http://www.sony.com/electronics/headband-headphones/mdr-v55
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim