rregullim i timonit dhe polirim i dritve

Shitet nga: Agon 26 Sht 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Bejme polirimin e dritave-farit . polirimi behet ne menyre efikase dhe rikthen shkelqimin e farit . gjithashtu bejme edhe rregullimin e timonit me veshje shum kualitative dhe te qendrueshme
rreth qmimit kontaktoni ne numer te telefonit
Viber +38649888745
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim