SAPPHIRE HD 7790 1GB GDDR5

Shitet nga: Kushtrim 25 Qer 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   130 EUR

Komuna: Prishtinë
Kartela eshte e perdorur dhe arsye pse po e shes eshte se e kam ble nje te re.

http://www.sapphiretech.com/presentation/product/product_index.aspx?pid=1875&lid=1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim