Shtepiza dell optiplex gx620

Shitet nga: Diart 03 Pri 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
shes shtepizen ne gjendje te rregullt e shes sepse i kam 2 dhe nuk me duhet më
shtepiza ka këto performanca:
2Gb ram qe mund tja shtosh deri ne 16
148GB hardisk qe po ashtu mund ta rrisesh
256MB kartelen grafike
shtepiza ka te instaluar windows 7 64 bit por mund t'ia vendosesh 8 ose 10
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim