4gb ddr2 dhe ddr3 ram per server dhe workstation

Shitet nga: ahmet 10 Gsh 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
4gb 2Rx4 PC2-5300F-555-11-EO 6cop
4GB 2Rx4 PC3L- 10600R-9-10-EI 11cop
me shumic dhe pakic qmime te lira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim