8gb 4gb 2gb ddr3 ddr2 ddr ram per llaptop dhe pc

Shitet nga: ahmet 18 Krr 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prishtinë
ram pc

8gb ddr3=30e

2 gb ddr3 =5e
-------------------------

4gb ddr2=15e copa
2gb ddr2=.5e

1gb ddr2-...2e
-----------------------------------------
1gb ddr=...3e
--------------------------------------------------------
ram llaptop.


----------------------------------------------------
2gb ddr2=...5e.....me pakic ndryshon qmimi

1gb ddr2=25cop. ...2e

si dhe per server dhe workstation

4gb,2gb ddr2 dhe ddr3 me F,R,E ....
lloje te ndryshme qmime shum shum te lira
kontakt .tel.044 896563..vib..+37744896563

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim