Battlefield 4 (Standard - Premium) PC Version

Shitet nga: Ramadan 28 Dhj 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes:
Battlefield 4:
Standard - 9 euro,
Premium - 18 euro.

Versioni standard permban dikund rreth 10-15 mapa(online), ndersa versioni premium perveq shum shtesave sikur te armet e te mjetet luftarake e transportuese, ka edhe dikund 25 mapa shtese.
Bukuria e kesaj loje qendron te mundesia e luajtjes Multiplayer(me shum lojtar ne te njejten kohe online), perndryshe nese doni vetem me kry single player, dmth me misione ateher lojen mund ta downloadoni free ndokund.

Pagesen mund ta boni live, ose nepermjet bankes, cilado te ju vjen ma leht, ndersa detajet e akontit ua dergoj disa ore me vone.

Ndersa detajet si email e te tjera mi dergoni me email dhe me ato ua hapi akontin ne origin.

Per detaje me shume i keni ne faqen zyrtare:
https://www.origin.com/en-ie/store/buy/battlefield-4/pc-download/base-game/premium-edition

Gjithashtu verifikoni qe kompjuteri juaj eshte i mjaftushem qe te mund ta luani kete loje:

http://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/battlefield-4/11804/?p=r

Oferta eshte e perkohshme.


Nese keni ndonje loje tjeter qe deshironi ta bleni, lirisht me shkruani dhe do mundohem ta gjeje sa me lire qe eshte e mundur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim