Fotokopje Canon iR1510

Shitet nga: Valon 14 Nën 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes fotokopje Canon iR1510
Pajisja eshte e re dhe e ruajtur mir, numri total i kopjeve eshte 19500. Eshte e pershtatshme per shtepi, zyre.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim