HDD S. 2.5 të laptopit shumë llojesh dhe madhësish

Shitet nga: Adriatik Lepaja 21 Pri 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten 10 HDD laptopi 2.5 të madhësive dhe brendeve të ndryshme

Janë si në vijim:
5x500 GB - 2 of them Thin
2x320 GB
3x250 GB


Janë Western Digital, Seagate, Toshiba, Hitachi

250 GB x 30 Euro
320 GB x 34 Euro
500 GB x 39 Euro

Në gjendje perfekte të testuar me disa programe të ndryshme ...


Fotot janë origjinale, fresh të bëra para ca minutash....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim