HP__LCD per laptop

Shitet nga: esat 28 Jan 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten 2 lcd per laptop HP 625 dhe HP 6545b ---- çmimi 50 euro secili
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim