HP origjinal RAID kartele PCIExpres 3Gb s SAS 4

Shitet nga: ... 07 Gsh 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   55 EUR

Komuna: Prishtinë
LSI SAS3041E-R me 4 porte 3 GB/s, SAS/SATA përshtatës autobus host. Kjo kartë ofron RAID te integruar 0, 1, 1E dhe 10E me performance te larte per mbrojtjen e shenimeve. Ne gjendje te regullt pune.

Fotot jane origjinale te produktit. Cmimi i fundit eshte 50 euro. Nderrim nuk bej. Kontakt edhe Viber ne 044220290

Per me shume vizito http://www.scsi4me.com/lsi-logic-lsisas3041e-r.html
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim