HPRAID kartele mund te lidhen 4 HDD ose SSD shtes

Shitet nga: Sot 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
LSI SAS3041E-R me 4 porte 3 GB/s, SAS/SATA përshtatës autobus host. Kjo kartë origjinale ofron RAID te integruar 0, 1, 1E dhe 10E me performance te larte per mbrojtjen e shenimeve. Mund te lidhen edhe 4 HDD ose SSD diska ne te. Ne gjendje te regullt pune.

Fotot jane origjinale te produktit. Cmimi i fundit eshte 50 euro. Nderrim nuk bej. Kontakt edhe Viber ne 044220290

Per me shume vizito http://www.scsi4me.com/lsi-logic-lsisas3041e-r.html
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim