Hardisk 160 gb sata

Shitet nga: 11 Tet 07:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   35 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes hardiskun per llaptop 160gb so dhe ram memore 1gb jan ne gjendje perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim