Hardisk dhe ram memore per Laptop

Shitet nga: HARDISK dhe Ram memore 04 Nën 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes hardiskun per llaptop 160gb so dhe ram memore 1gb jan ne gjendje perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim