Kompjuter shtepize wokstation 10 cope URGJENT

Shitet nga: pc Dje 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

89 EUR   129 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten komplete 10 kompjuter me shtepize workstation xw6200 dhe monitor 19 inch samsung,
Shtepiza ka keto performanca: intel xeon 2X3.2, ram memory 2gb si dhe hdd 80gb, kompjuterat jan shum te qendrushem me punu edhe 24 ore pa u nal. Shiten edhe veq e veq.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim