LIKUIDIM 5 x Ram Memory DDR 256MB + 1 x Ram 512MB

Shitet nga: Fatlum 08 Qer 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
shes 5 ram memory ddr1 256MB 1 euro copa ,
dhe 1 ram memory ddr1 512MB 2 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim