Makina shkrimit elektronike E RE

Shitet nga: Makina elektonike 03 Qer 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina eshte e re pa perdor siq shihet dhe ne foto .Eshte e firmes Brother model AX 410 shum e pershtatshme per pune eshte klasike dhe moderne ka dhe manualin e perdorimit .Cmimi i volitshem

Kontakt : 045 381 680 edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim