Microsoft Office Home & Business 2016 Box Pack

Shitet nga: Besart 11 Shk 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet ;

Microsoft Office 2016 Home & Business

Softvueri vjen ne paket me DVD dhe licensë mbrenda,
Pako eshte e pa hapur.
Licensa eshte per nje Kompjuter.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim