Monitor SAMSUNG 24 inch

Shitet nga: xFOCUSmedia 30 Jan 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   150 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet monitori 24.5 inch widescreen i firmes SAMSUNG modeli: SyncMaster 245B.

SQARIM! - Monitori nuk është HD!

Komplet ne gjendje te rregullt.

Foto qe shihni jane orgjinale te monitorit ne fjale. Mund qe te leviz larte posht dmth ta pershtatni me nivelin e pozites se karriges suaj para PC-së

Ka dy porte per shtepiza dmth mund ti lidhni dy shtepiza ne nje monitor se te punon ne te njejten kohe ne te dyat duke kaluar ne tastin NEXT ne cilen te deshironi. portet jane VGA dhe DVI

KONTAKTO
044 466 114
049 267 667 (Viber & WhatsApp)
Facebook: www.facebook.com/xfocusmediallc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim