Papagaj qift. Me kafez dhe ushqim.

Shitet nga: Arton 11 Krr 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   35 EUR

Komuna: Prishtinë

viber +37744185137
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim