Paper Cutter - Prerese e letrave

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: CDesign 19 Gsh 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Paper Cutter 450, Formati A3. Ne gjendje te rregullt dhe funksionale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim