Pc

Shitet nga: Asus 18 Tet 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pllaka: Asus P5kpl-Am EPU linku per info te pllakes: https://www.asus.com/us/Motherboards/P5KPLAM_EPU/specifications/
Procesor: Intel pentium 4 3.4ghz lga 775 me 2 berthama.
Ram memorja: 2 Gb ddr2 me ni ven.
Grafika: Intel GMA 3100 256mb
Shtepiza ska Hardisk dhe Dvd Rom

Viber:+37745353284
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim