Peshore digjitale dhe printer termik per tiketa

Shitet nga: Global Electronics 19 Shk 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Shesim dhe servisojm

1. Peshore elektronike Kapacitet 15 Kg/ 30 Kg Cmimi 220 €
2. Peshore elektronike qe shtypin tiketa 15Kg / 30 Kg Cmimi 430 €
3. Printer Termik qe shtyp etiketa Bixolon SRP 770 II Cmimi 350 €
4. Printer Termik qe shtyp etiketa ELICOM Cmimi 250 €

Peshoret qe shtypin tiketa kan keto specifika:
Memorojn deri 4000 artikuj
Tiketa permban: Emrin e artikullit, Barkodin, Cmimin, Peshen, Vleren, Daten e paketimit, Afatin etj.
Lidhet permes TCP/IP me kompjuter permes softwerit
Ne cmim perfshihet instalimi, konfigurimi dhe lidhja me programe ekzistuese te shitjes.

Peshoret jane te lejuara nga IMK prane MTI

Printerat termik : BIXOLON SRP-770II
Shpejtesi printimi 127mm/s
Rezolution 203dpi
Head life 50 Km
Gjersia e tiketave deri 10.6cm
Gjatesia e tiketave e pa kufizuar

Per me shume info. www.ge-ks.net
peshore, peshoja, scale, vaga printera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim