Peshore digjitale me barkod

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Global Electronics 17 Nën 15:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Peshore digjitale me barkod

Peshorja memoron deri 4000 PLU,
Posedon sofwerin per menaxhim te artikujve
Lidhet ne rrjet permes TCP/IP
Ne cmim perfshihet montimi, instalimi dhe lidhja me programin e shitjes.

Peshorja eshte e lejuar nga MTI

Per me shume info. www.ge-ks.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim