Ram Memory 2GB DDR2 dhe DDR3 per desktop

Shitet nga: Mentor 14 Pri 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Ram memory 2GB
Ramat jon DDR2 dhe DDR3

Jan permi 300 cop

mbi 10 copa ndryshon cmimi.

Tel. 044/101-699
049/56 66 51
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim