Switch 16 dhe 24 port te firmes 3COM dhe D-LINK ..

Shitet nga: Mentor 16 Qer 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Switcha

D-link 16 Port - 30 euro

3Com 24 Port - 40 euro

Data com 24 port - 40 euro

tel. 044/101-699
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim