USB flash 8gb ne form qelsi Mercedes

Shitet nga: behar 21 Tet 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes USB flash 8 GB ne forme qelesi per Mercedes dhe me pako speciale me logo te Mercedesit qe shihet ne foto.
Per me shume
Tel.+37744690769(Viber)
049797996(hej)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim