xerox 3535 dhe xerox 1632 color

Shitet nga: xerox 12 Maj 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes 2 printer ne gjendje pune dhe nje per pjese.
Ne gjendje pune jan xerox 3535 color dhe xerox 1632 color kurse nje 3535 color per pjese rezerve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim