3 Llaptopa per Pjese, Fujitsu SIEMENS,dhe Acer

Shitet nga: Arton 17 Jan 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   99 EUR

Komuna: Prishtinë
LLAPTOPat ESHTE PER PJESE, POR EDHE MUNDET MU RREGULLU KUSH DIN E DON.

15 euro copa ma lire jo.


viber +37744185137
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim