FOTROLL PER iPHONE 5-5S **MERCEDES BENZ**

Shitet nga: Aifon 16 Mar 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR   7 EUR

Komuna: Prishtinë
SHES FOTROLLA PER AIFONA 5 DHE 5.S
ORIGJINAL MERCEDES BENZ.ME LOGO

FOTROLLA MBROJTSE TE REJA PER AIFONA { 5 DHE 5S } MBROJTSET JANE TE REJA NE QESE MATERIALI PLASTIK E FORT .SHUME TE MIRA PER AIFONA ORIGJINAL MADE IN GERMANY

iPHONE.IPHONA.AIFON.AIFONA.SAMSUNG GALAXY.SAMSUNG NOTE.SONY ERICSON.
3S.4.4S.5.5S.5.C.6.C.SONY.CANON.NIKON.LG.
SAMSUNG.TOSHIBA.IPOD.APPLE.DELL.HTC
VETURA.MERCEDES BENZ.AUDI.VW.POLO.GOLF.
PASAT.PASSAT.TOURAN.TOUAREG.BMW.KIA
TOYOTA.NISSAN.PEZHO.RENAULT.CITROEN.ORA.
ORË DHE AKSESORË.CELULAR.PAISJE PËR CELULAR.KOMJUTER.LLOPTOP.BICIKLET.
TË TJERA.TË GJITHA KATEGORIT.AKSESOR.

COPA 7.EURO


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim