Kufje Bluetooth

Shitet nga: Sead 04 Mar 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes kufje Bluetooth, s ka nevoj per kabllo mo. Mundesh me degju muzik, me fol ne telefon e krejt me bo pa tela deri ne 10metra.
Kufjet jane vecanerisht per sportiste dhe per te gjithe ata qe i kane kabllot hiri!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim