power bank(bateri rezervë)

Shitet nga: behar 03 Mar 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes power bank apo mbushes rezervë te baterisë per telefona smart ,I pershtatet telefonave qe kane mbushsin sikur samsungu dhe gjithsashtu edhe pjesa tjeter per iphone. Shume e nevojshme ne raste kur hargjohet baterija dhe nuk ka nevoj per kabull shtesJane pa perdor te reja.
.Per me shume:
Tel.+37744690769(Viber)
049797996(hej)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim