Formatizoj Kopjuter / Llap-Top #teGrandi 10€

Shitet nga: Durimi 21 Nën 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Bëj formatizimin e Kopjuterëve
Vi e marë kopjuterinë apo llap-topin dhe pas kryrjës së formatizimit dhe instalimit të programëve jau kthej prap.

(Nuk kryej Shërbime Mekanike/Hardware)
ÇMIMI : 10€
Gjendem te Grandi afer Swarovski dhe kafes Metro
Transporti : Falas

Tel: : +386 49 75 33 22
Viber : +377 45 65 38 38
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim