SERVIS PER KALLDAJA ELEKTRIKE NXEMJE QENDRORE

Shitet nga: Elektro-Nushi Dje 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Servis elektro :-servisojm tegjitha aparatet elektrike.kalldajat elektrike dhe shum sherbime tjera elektrike: ju mirpresim. 044 30 86 45
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim