Adapter dhe Bateri për Canon

Shitet nga: Arifi 10 Nën 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
-Canon Cb-2ld-
-Bateria NB-11L-
044681848
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim