Adapter dhe Bateri për Fotoaparat Sony

Shitet nga: Arifi 05 Tet 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
-SONY-
-Adapter dhe
-Bateria me shkronjen ''N''-
044681848
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim