Adapter dhe Bateri per Fotoaparat Sony

Shitet nga: Arifi 18 Maj 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
-SONY-
-Adapter dhe
-Bateria me shkronjen ''N''-
044681848
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim