Adapter dhe Bateri per fotoaparat Sony

Shitet nga: Arifi Dje 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Adapter + Bateri 10 euro

044681848
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim