Aparat profesional Nikon d80

Shitet nga: vigan 11 Dhj 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Shes aparat nikon d80 i perdorur por ne gjendje shum te mire.
Aparati vjen me cante origjinale edhe me memory card. Objektivin e ka 28-80mm
Ne gjendje perfekte optike dhe teknike.
cmimi 170 euro
049 31 31 13 Vigani
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim