Canon 650d

Shitet nga: Visar 08 Shk 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR   500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Shes Canon 650d i ardhur nga Zvicrra ne gjendje shum te rregullt me ekran levizes i pershtatshem dhe per xhirime me kualitet te larte deri ne 1080p .
Me objektiv 18-55mm f/3.5
SD Card 8gb
Adapter dhe kablla usb port
Kontakt : 049122226 kurse viber,whatsapp +37744692862 çmimi 370
canon 50mm
canon 6d
Canon 6d , canon 5d mark iii , canon 7d , canon 60d , Nikon Olympus 350D 400D 450D 500D 550D 600D 650D 700D 1100D 1000D 7D 5D 6D 1D D3100 D3000 D300 D400 D500 D600 D700 D800 D4 D3s D3 D5000 D51000 D5200 D3200 D7000 D7100 Sony a99
audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.0.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat
ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO CADDY
VOLKSWAGEN VW GOLF POLO LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO
AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100
JEEP Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG
MAZDA gjyp wv
MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion
CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTIVA KALOS MATIZ
FIAT PUNTO DUCATO STOLO gjip www.......
FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT
HONDA ACORD CIVIV A A gjip
HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TE

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim