Fotoaparat RIKOH (me film) objektiv

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: b 14 Jan 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   90 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
shes rikoh me film dhe objektiv special ftpt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim