PixelPRO | BLACKMAGIC MONITOR RECORDER | SDI-6G

Shitet nga: PixelPro 30 Sht 23:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

479 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA!
- TE GJITHA NE PAKETIM ORIGJINAL
- GARANCION + FATURE
- PROFESIONALIZEM DHE KORREKTESI
- BINDU!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE!

https://www.facebook.com/pixelpro038- EKRAN 5" FULL HD 1920 x 1080 TOUCH
- INCIZON NE 1080p deri 60 fps
- 10-Bit, 4:2:2 ProRes & DNxHD
- DALJET HDMI, 6G-SDI
- RUAN DIREKT NE SDHC/SDXC
- Histogram & Audio
- Focus Peaking & Zebra
- MERR 2 LP-E6 CANON BATERI
- AC KARIKUESI PERFSHIHET
- 1 VIT GARANCION

#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma rrota per tripod dolly shina tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red arri profoto sachtler samyang rokinon dron dji phantom inspire mavic gopro matrice elinchrom libec vinten jimmyjib proaim fancier secced cammate osmo mk3 mk4 mk2 049127128
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim